Członkowie zespołu - Oficjalna strona zespołu Karczmarze

Członkowie zespołu

Stanisław Tadla

Instrument: cymbały rzeszowskie i gitara akustyczna

Muzyk z zamiłowania, budowlaniec z zawodu.

Na stałe związał się z zespołem w 2011 r. Człowiek, który poświęca najwięcej czasu w zespole na nastrojenie swojego instrumentu (cymbały mają aż 118 strun). Techniki gry na cymbałach i gitarze niejeden muzyk może mu pozazdrościć. Charakterystyczna barwa wokalu sprawia, że wielu osobom nazwisko Tadla zapada w pamięć.

 

Łukasz Cycak Instrument: kontrabas

Urodził się 6 czerwca 1986 r. Ekonomista z wykształcenia. Ukończył II stopień Państwowej Szkoły Muzycznej nr 2 w Rzeszowie oraz Politechnikę Rzeszowską na wydziale Zarządzania i Marketingu.

Niby spokojny, niby troszkę nieśmiały ale jak trzeba to potrafi nie tylko szarpnąć największym instrumentem w zespole. Jedyny kawaler w zespole. Zazwyczaj wszystko załatwia i organizuje koncerty. Na co dzień lubi pośmigać swoim motocyklem a energia, która mu zostanie jest wykorzystywana na boisku piłkarskim.

Jeden ze współzałożycieli zespołu.

 

Tomasz Pyzik Instrument: skrzypce

Urodził się 30 września 1987r. w Rzeszowie. Ukończył II stopień państwowej szkoły muzycznej nr 1 w Rzeszowie w klasie skrzypiec oraz jest Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego na wydziale Pedagogiczno-Artystycznym w Zakresie Sztuki Muzycznej.

Jednym słowem to artysta z krwi i kości pod każdym względem. Skrzypcami się po prostu bawi. Swój oryginalny sposób bycia oraz ogromne poczucie humoru sprawia, że przebywanie w jego towarzystwie ociera się o doskonałość. Wielki miłośnik zwierząt. Na co dzień uwielbia grać w piłkę nożną.

Jeden ze współzałożycieli zespołu.

 

Tomasz Pisaniak Instrument: akordeon guzikowy

Urodził się 24 sierpnia 1984 r. w Sanoku. Ukończył II stopień państwowej szkoły muzycznej w Sanoku w klasie akordeonu oraz Politechnikę Rzeszowską na wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa.

Znany jest z charyzmatycznego wokalu, który doskonale wkomponowuje się w muzykę folkową. Oprócz tego również biegle potrafi wykorzystać moc swojej guzikówki. Posiada trochę niekonwencjonalny sposób bycia, dzięki temu przyciąga do siebie ludzi, a swoim nietuzinkowym uśmiechem jest w stanie zarazić każdego.Na co dzień wielki miłośnik motoryzacji.

Jeden ze współzałożycieli zespołu.

 

Szymon Tadla

Instrument: cymbały węgierskie/rzeszowskie

Urodził się 28 stycznia 1999 r. i jest za razem najmłodszy w zespole. Na co dzień rozwija umiejętności w klasie skrzypiec. Drugą pasją są cymbały dzięki, którym został laureatem wielu konkursów. Jest też multiinstrumentalistą i nie są mu obce inne instrumenty. Oprócz muzyki interesuje go przyroda.

 

Monika Konieczny

Instrument: skrzypce

Drobna, z pozoru spokojna „rodzynka” Karczmarzy. Absolwentka Politechniki Rzeszowskiej na kierunku Budownictwo oraz Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Rzeszowie w klasie wokalu. Dzięki rodzinnym tradycjom muzykowania w jej sercu tętni rdzenna muzyka regionu rzeszowskiego. Współpraca z wieloma zespołami, udział w licznych koncertach sprawiły, że na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Zawsze uśmiechnięta i zorganizowana, niejednokrotnie swoją kobiecą ręką wybawia chłopaków z „opresji”. Jej zadziorne spojrzenie potrafi postawić męską część zespołu w stan gotowości